Moda

Oryginalne garnitury

Krawiectwo męskie przeżywa renesans. Dzisiejsi mężczyźni dbają o swój wygląd, dlatego coraz więcej ofert jest skierowanych właśnie do nich. Poza standardowym garniturem panowie poszukują czegoś więcej. Zaczynają być odważni i wyraziści w swoich decyzjach ubraniowych, co często zaskakuje otoczenie. Moda jest jednak po to by się nią bawić. Nietypowe garnitury będą idealne do spotkań z przyjaciółmi oraz na imprezy firmowe.

Coraz częściej wybierają je również panowie występujący w telewizji oraz w programach internetowych. Kolorowe i z wieloma różnorodnymi wzorami marynarki mogą świetnie dopełnić stylizacje oraz dodać jej pazura. Z tego powodu dzisiejsze garnitury nie wyglądają aż tak poważnie i mogą być wykorzystywane w różnych sytuacjach. Garnitur dziecięcy również może być nieco szalony. Dziecko będzie się bardzo dobrze czuć mając na sobie barwną marynarkę i spodnie z wzorem. Będzie jeszcze bardziej zadowolone kiedy będzie wyglądać tak samo jak tata. Kilka lat temu ogromnym hitem były identyczne sukienki dla mamy i córki. Ten sam krój, materiał, kolor i wzór.

Dzisiaj ten sam trend obwiązuje wśród ojców i synów. Ubrania dla taty i syna można kupić coraz większej ilości sklepów. Szczególnie dużo jest ich w sklepach internetowych. Poza garniturami można kupić identyczne spodnie, koszulki, bluzy. Panowie będą wyglądać niemal identycznie. Wiele osób stawia na taką stylizację z okazji wesela. Efekt jest wprost uroczy. Nietypowy garnitur przyda się zarówno dziecku, jak i jego tacie.

Z pewnością odświeży garderobę i pozwoli poczuć się wyluzowanym. Oczywiście takie dość oryginalne ubranie nie zastąpi tradycyjnego garnituru, który jest również uniwersalny. Można go założyć na spotkanie z szefem, uroczystą kolację w gronie nieznajomych osób lub na premierę w teatrze. Kolor granatowy lub czarny jest niemal na każdą ważną okazję. Dziecko także powinno posiadać przynajmniej jeden garnitur w swojej szafie. Przyda mu się na egzaminy szkolne oraz ważne uroczystości rodzinne, kiedy trzeba dobrze wyglądać.